Co je E-SHOP KONEKTOR?

E-SHOP KONEKTOR je propracované integrační řešení, které umožňuje propojení informačního systému HELIOS Orange s libovolným e-shopem. Toto propojení přináší významné úspory času a mzdových nákladů při správě e-shopu, eliminuje chyby vznikající působením lidského faktoru a pomáhá udržovat a zlepšovat vztah se zákazníkem.

E-SHOP KONEKTOR je plugin v Helios Orange. V ten samý den, kdy E-SHOP KONEKTOR objednáte, si jej můžete stáhnout z Helios store :-)
Zašlete nám poptávku, dáme řeč o nejlepším e-commerce řešení na českém trhu .. drzé tvrzení?

Znáte nějaké jiné řešení, pomocí kterého lze navýšit tržby ročně o padesát milionů Kč? Zvýšit počet zákazníků ročně o 42%? Zredukovat počet lidí v administraci o polovinu? 

Funce E-SHOP KONEKTORu  

ZÁKAZNÍCI:

 Více přihlášení pro jednu firmu

 Rozdělení typů zákazníka (volitelný číselník např. B2C, B2B, VIP B2B apod.)

 Řízení přístupu k datům, vzhledu a funkcí eshopu dle práv a rolí - podobně jako uživatelé v informačním systému
      (B2C nemá přístup k modulu B2B nabídky, B2B nevidí ve výpise produktů obrázky, B2C nevidí velkoobchodní ceny a některé produkty a kategorie)


PRODUCT MANAGEMENT:

 Nástroje pro zadání multiměnovosti/multijazyčnosti

 Správa vlastností/parametrů produktu - komplexní, rychlá a jednoduchá.
Možnost automaticky přidat/dědit parametr při založení karty, zadání hodnot číselníkem, nebo hodnotou, kterou zapíše uživatel, možnost přiřadit vlastnosti jednu hodnotu nebo i více zároveň na jednom produktu – např. barva šperku může být zároveň zelená+modrá, materiál: stříbro+zlato
PŘÍNOS: šetří čas obsluze, eliminuje chyby, umožňuje zákazníkovi poradit při nákupu > lepší nákupní zážitek, mnoho možností ve standardu – jsme připraveni prakticky na jakýkoliv zákaznický požadavek a téměř s jistotou na libovolný požadavek řekneme, že už jsme to dělali

 Řízení filtrů eshopu (parametrů) z informačního systému
Nastavení stylu zobrazení, pořadí, zobrazit ve filtru nebo pouze v detailu produktu
PŘÍNOS: není potřeba platit programátora, aby to na eshopu měnil, udělá si to uživatel

► Řešení variant a předloh 
Možnost řešení, kdy eshop u produktu zobrazuje informace z předlohy a z varianty pouze ty, které jsou odlišné.
U řešení variant a předloh je problém zebezpečit shodnost vybraných údajů, které by mohly být u variant stejné jako na předloze a nebo naopak rozdílné.
Např. Brašna XY má různé varianty dle barvy, zatímco materiál, cena, sleva, kategorie apod. jsou shodné s předlohou. V jiných řešeních to znamená, že je nutno změnit tyto údaje jak na předloze, tak na variantě - což je pracné. Naše řešení umožňuje nastavit pravidla pro aktualizaci údajů z předlohy na variantu. Definice lze nastavit na sortiment, skupinu zboží nebo na kartu. Při změně údajů předlohy je změna varianta automaticky.
PŘÍNOS: má to málokterá konkurence dobře zvládnuté, extrémně rychlé zadání podobných produktů (logičtější členění – příklad: prodávám Primalex Plus a ten se prodává v různých baleních a ty jsou za různou cenu, ale defacto jde stále o stejný produkt, veškeré parametry jsou zadány na předloze a na variantě nastavím jen to, čím se má lišit – cca. 10X rychlejší zadání než bez této struktury), umožňuje lepší nákupní zážitek, nabídnout co zákazník potřebuje > větší tržby

► Související, alternativní zboží, příslušenství
Možné definovat algoritmus pro automatické řazení, kdy jsou např. související nastaveny jako 4 nejprodávanější v dané kategorii apod., nutný předpoklad – správně implementovaný reporting.
PŘÍNOS: velmi rychlá administrace, velmi přehledné – velmi rychle zjistím jestli má příslušenství a kolik karet a jaké karty to jsou

► Řízení promotion příznaků
Trhák dne, akce, výprodej, novinka, možnost nastavit, že se např. po 60ti dnech příznak novinka deaktivuje
PŘÍNOS: lepší uživatelský zážitek (příznak novinka někdo zapomene vypnout na produktu z roku 2017..), úspora práce

► Hromadné změny na různé funkce product managementu našeho řešení - vlastnosti, dokumenty, obrázky, popisy, kategorie atd.
PŘÍNOS: rychlost práce, eliminace chyb

► Kopírování karet pro veškeré parametry
Zkopíruje vč. všech obrázků, dokumentů, kategorií – můžete vybrat které nebo zkopíruje všechny
PŘÍNOS: rychlost práce, eliminace chyb

► Možnost libovolné cenotvorby (veškeré myslitelné druhy slev, vč. množstevních dle odběru, cenové akce nebo naprosté speciality apod.) s možnou automatizací přepočtů (např. jednotlivých ceníků proti nákupnímu ceníku)
Možnost odlišné cenotvorby v informačním systému a na různých eshopech. Např. standardní eshop má určitou cenu a luxusní eshop zaměřený na movitější klientelu má vyšší cenu.
PŘÍNOS: rychlost práce, eliminace chyb, více pobídek pro zákazníka, lákavější obchodní program > větší tržby

Integrovaný HTML editor pro popisy produktů, popř. i jiných textů
PŘÍNOS: rychlost práce, eliminace chyb editace popisů produktů, kategorií apod. vč. textů formátovaných pro web v HTML přímo z Heliosu:


► Kontrolní sloupce pro rychlou orientaci a zjištění, jestli některý produkt nemá chybu – např. počet obrázků, parametrů, kategorií u daného zboží na eshopu, počet variant, počet objednání z eshopu, apod.
PŘÍNOS: rychlost práce, eliminace chyb

► Řízení dostupnosti produktů – textové dostupnosti, virtuální dostupnosti (může být různé pro různé úrovně uživatelů- VIP uživatel uvidí reálný stav skladu, obyčejný uvidí jen, že je více než 20ks)
PŘÍNOS: konkurenční výhoda

► Řízení příplatků, zpětných bonusů, marketingových akcí, atd.
Všechny možné „udělátka“, na které si vůbec pomyslíte, nebo třeba evidence nedokončených košíků
PŘÍNOS: konkurenční výhoda

 

SPRÁVA ESHOPU:

 Kompletní správa eshopu v informačním systému

Propojení veškerých dat on-line nebo ve velmi krátkých intervalech (do 5ti min) - přenos pouze změn, v noci (nebo v jiném intervalu) možná kompletní synchronizace

► Správa a nastavení neomezeného počtu eshopů z jednoho místa
PŘÍNOS: levnější provoz nové propojení na další eshop u nás není další placená služba, rychlé nasazení dalšího eshopu (jen se nakliká nové nastavení), rychlá obsluha (z jednoho místa vypnu třeba tisíc produktů na dvaceti eshopech)

►  Logovací prostředí (datový můstek) zobrazený přímo v informačním systému
Dokáže zjistit, kdy se co přeneslo, kdo co zadal a změnil a jaký důsledek na eshopu to mělo

 • extrémně výkonná datová pumpa – jsme schopni přenášet stovky tisíc karet (kompletní synchronizace všech údajů z kmenových karet a návazných tabulek!) během několika minut
 • lze z něj sledovat např. jaké doklady v informačním systému vznikly, dohledat kdy byla položka založena do eshopu, kdy ji byla změněna cena, kdy se daný odběratel zaregistroval, kdy si založil nové odběrní místo nebo změnil tel. kontakt 
 • kontrolní mechanismy – logické i programové kontroly – např. kontrola na součet cen položek, zakázaná organizace, apod.,

PŘÍNOS: pro celé logovací prostředí: konkurenční výhoda – zákazník vidí aktuální informace i při obrovském množství produktů, eliminace chyb, eliminace ztráty zákazníka, např. pokud bychom neměli tento log a došlo k výpadku spojení při přenosu objednávky, tak objednávka by se neimportovala a obsluha by ji nevyřídila = zákazník odchází

► Import objednávek do datových struktur dle přání zákazníka – došlé objednávky, expediční příkazy, nabídky, výdejky nebo vlastní datové struktury, dtto. např. dostupnosti, ceny apod.
PŘÍNOS: tohle umí skutečně jen pár firem v ČR dobře, a my navíc to umíme konfiguračně – není žádný zákaznický požadavek, který bychom neuměli správně vyřešit

► Napojení feedů dodavatelů přímo do HeO
PŘÍNOS: lepší správa produktů, nevadí ani velké množství dat

► Možnost řešení poptávek a reklamací 
PŘÍNOS: konkurenční výhoda, automatizované zpracování = úspora času


MNOHO OVĚŘENÝCH NÁVAZNÝCH ŘEŠENÍ:

► Řešení setů

► 2+1 zdarma, dárků ke zboží

► Načtení eshopové objednávky přímo do prodejky (pokladního prodeje)

► Automatizace obchodních a nákupních procesů

► Automatická rezervace zboží při importu objednávky z eshopu pro datovou strukturu expedičních příkazů (zboží je rezervováno pro konkrétního zákanzíka z konkrétního skladu a nelze jej prodat nikomu jinému, rezervace na určitý termín - tzn. před daným termínem není zboží rezervováno, před expedicí již ano)

► Automatické vystavení a odeslání zálohových faktur + automatické napárování na následnou platbu

► Identifikace platby z platební brány a její online načtení do informačního systému

► Poptávkové řízení u dodavatele s návazností na založení produktu a cenotvorbu

► Identifikace stavu objednávek a jejich aktualizace na eshopu (např. zboží rezervováno do termínu…, zásilka připravena k vyzvednutí apod.)

► Reporting pro řešení i návazností e-commerce, např.:

 • jaké tři produkty se nejvíce prodávají s produktem xy ve 36. týdnu tohoto roku s porovnáním s 36. týdnem minulého roku, kolik zboží z eshopových objednávek si na prodejně reálně zákazníci vyzvedli a jaké si k tomu na prodejně dokoupili
 • informace o nedostupnosti zboží
 • pokud je produkt ve více kategoriích, identifikace z jaké kategorie se více objednává


Spojení dat z informačního systému s daty z leady.cz, Merk, Google Analytics, apod. (import přímo do informačního systému)
PŘÍNOS: konkurenční výhoda, úspora času, lepší pobídky pro zákazníky

 

E-SHOP KONEKTOR podporují nejlepší hráči na poli e-commerce:

 • AI VISION
 • ČESKÁ REPUBLIKA Retailys.com
 • CCN PLus
 • CIS
 • COMPUTER HELP
 • eBrana
 • El Toro
 • Flexisoftware
 • HELIOS E-SHOP - Saperta
 • IT STUDIO
 • Lotofidea
 • MERGO
 • NEW LOGIC
 • OXYSHOP
 • RELIGIS
 • Sector 31
 • SHoptet
 • STARGEN GROUP
 • Sofico-CZ
 • PILOT.CZ
 • Web Revolution

 

Potřebujete dodat i samotný e-shop v rámci jedné smlouvy? Není problém - mrkněte na naše řešení HELIOS E-SHOP.

Co se dozvíte o E-SHOP KONEKTORU na Helios Blogu

 

 

 

Web používá cookies více informací.