Proč HElios eSHop?

Velmi důmyslné spojení informačního systému HElios Orange, eSHopu a vlastních nadstaveb.

Obrovské množství funkcí vám umožní vyřešit jakýkoliv firemní požadavek nejen ve světě e-commerce!

Vítěz ocenění Business IT: POZORUHODNÝ IT PRODUKT 2020  

 

BUĎTE
LÍDRY NA TRHU
JASNĚ A EFEKTIVNĚ 
PŘÍMO K CÍLI
RADIKÁLNĚ 
LEVNĚJŠÍ PROVOZ
           

SYSTÉM, KTERÝ S VÁMI POROSTE
PŘIPRAVENO PRO INDIVIDUÁLNÍ ÚPRAVY
NA MÍRU KAŽDÉMU ZÁKANZÍKOVI

           

KNOW-HOW JAK ZE SVĚTA ERP,
TAK ZE SVĚTA E-COMMERCE
A REPORTINGU

           

REDUKCE ADMINISTRATIVY NA 50%
RYCHLÁ OBSLUHA, AUTOMATICKÉ FUNKCE
ELIMINACE CHYB

     
VYUŽIJTE
KONKURENČNÍ VÝHODU
DALŠÍ
NÁVAZNÁ ŘEŠENÍ
EXTRÉMNÍ
RYCHLOST A STABILITA
          

DETAILNÍ INFORMACE O E-COMMERCE, PRODUKTOVÉM MANAGEMENTU, INFORMACE V UNIKÁTNÍCH SOUVISLOSTECH

           
MNOHO VYCHYTÁVEK,

CO ZLEPŠÍ VZTAHY SE ZÁKAZNÍKY,
A KONKURENCE JE NEMÁ

BĚŽNĚ DOSAHUJEME 
PROVOZNÍ SPOLEHLIVOSTI
100% ČASU


 

Desatero o produktu HElios eSHop:

 • ve standardu máte "malou alzu"
        
 • kompletní správa eshopu z informačního systému (vč. formátovaných popisů, příloh, předloh, variant, alternativní, související zboží, kategorií atd. atd.)
       
 • veškeré myslitelné funkce, které potřebujete pro provoz B2C eshopu i B2B portálu 
  (více účtů pro jednu firmu, po přihlášení se danému typu zákazníka zobrazují jen ty funkce, informace, kategorie nebo zboží, které mu povolíte. Integrovaný HTML editor, mnoho chytrých funkcí, pro zjednodušení života "produkťáka")
         
 • hlídá ceny za vás (umí korigovat individuální ceny i při velmi složité cenotvorbě, podporuje množstevní slevy, skonta, akce, bonusový program)
         
 • komplexní řízení filtrů - bez programových zásahů umožňuje nastavovat filtry pro přesnější hledání podle preferencí zákazníka
       
 • sbírá marketingová data o zákaznících, produktech a službách
          
 • přehledy objednávek vč. jejich aktuálních stavů, faktur, ale také nabídek, reklamací, poptávek nebo dodacích listů
         
 • poskytuje dokonalý přehled nejen o eshopu, ale i o celé firmě v souvislostech 
  (Získáváme nové informace, které bychom buď nebyli schopni zjistit, nebo získání takových informací jinak by trvalo šíleně dlouho  - např. které zboží z jedné kategorie se nejvíce prodává se zbožím z druhé kategorie) 
        
 • správa více eshopů, nástroje pro zadání multiměnovosti/multijazyčnosti
       
 • zvládá synchronizace i obrovských množství veškerých dat online a vždy bezchybně!
        
 • No a jedna bonusovka: přímo v informačním systému vidíte datový můstek = logovací prostředí, co se kdy a kam přeneslo (to kdyby náhodou byl nějaký šotek a něco se nepřeneslo jak mělo)
       
 • No a protože rádi přidáváme více než ostatní tak, tady je bonus č. 2:
  HElios eSHop hravě ušetří čas 1 člověka (1920 hodin ročně) každé firmě s více než 50 eshopovými objednávkami denně a více jak 500 obchodovaných položek. Odpadá přepisování dat z jednoho systému do druhého, eliminují se chyby nebo se dají včas odstranit a obchodní proces je řízen automaticky.  

 

Vychytávky Helios Eshop na straně informačního systému

ZÁKAZNÍCI:

 více přihlášení pro jednu firmu

 rozdělení typů zákazníka (volitelný číselník např. B2C, B2B, VIP B2B apod.)

 řízení přístupu k datům, vzhledu a funkcí eshopu dle práv a rolí - podobně jako uživatelé v informačním systému
      (B2C nemá přístup k modulu B2B nabídky, B2B nevidí ve výpise produktů obrázky, B2C nevidí velkoobchodní ceny a některé produkty a kategorie)


PRODUCT MANAGEMENT:

 nástroje pro zadání multiměnovosti/multijazyčnosti

 správa vlastností/parametrů produktu - komplexní, rychlá a jednoduchá.
Možnost automaticky přidat/dědit parametr při založení karty, zadání hodnot číselníkem, nebo hodnotou, kterou zapíše uživatel, možnost přiřadit vlastnosti jednu hodnotu nebo i více zároveň na jednom produktu – např. barva šperku může být zároveň zelená+modrá, materiál: stříbro+zlato
PŘÍNOS: šetří čas obsluze, eliminuje chyby, umožňuje zákazníkovi poradit při nákupu > lepší nákupní zážitek, mnoho možností ve standardu – jsme připraveni prakticky na jakýkoliv zákaznický požadavek a téměř s jistotou na libovolný požadavek řekneme, že už jsme to dělali

 řízení filtrů eshopu (parametrů) z informačního systému
Nastavení stylu zobrazení, pořadí, zobrazit ve filtru nebo pouze v detailu produktu
PŘÍNOS: není potřeba platit programátora, aby to na eshopu měnil, udělá si to uživatel

► řešení variant a předloh 
Možnost řešení, kdy eshop u produktu zobrazuje informace z předlohy a z varianty pouze ty, které jsou odlišné.
U řešení variant a předloh je problém zebezpečit shodnost vybraných údajů, které by mohly být u variant stejné jako na předloze a nebo naopak rozdílné.
Např. Brašna XY má různé varianty dle barvy, zatímco materiál, cena, sleva, kategorie apod. jsou shodné s předlohou. V jiných řešeních to znamená, že je nutno změnit tyto údaje jak na předloze, tak na variantě - což je pracné. Naše řešení umožňuje nastavit pravidla pro aktualizaci údajů z předlohy na variantu. Definice lze nastavit na sortiment, skupinu zboží nebo na kartu. Při změně údajů předlohy je změna varianta automaticky.
PŘÍNOS: má to málokterá konkurence dobře zvládnuté, extrémně rychlé zadání podobných produktů (logičtější členění – příklad: prodávám Primalex Plus a ten se prodává v různých baleních a ty jsou za různou cenu, ale defacto jde stále o stejný produkt, veškeré parametry jsou zadány na předloze a na variantě nastavím jen to, čím se má lišit – cca. 10X rychlejší zadání než bez této struktury), umožňuje lepší nákupní zážitek, nabídnout co zákazník potřebuje > větší tržby

► související, alternativní zboží, příslušenství
Možné definovat algoritmus pro automatické řazení, kdy jsou např. související nastaveny jako 4 nejprodávanější v dané kategorii apod., nutný předpoklad – správně implementovaný reporting.
PŘÍNOS: velmi rychlá administrace, velmi přehledné – velmi rychle zjistím jestli má příslušenství a kolik karet a jaké karty to jsou

► řízení promotion příznaků
Trhák dne, akce, výprodej, novinka, možnost nastavit, že se např. po 60ti dnech příznak novinka deaktivuje
PŘÍNOS: lepší uživatelský zážitek (příznak novinka někdo zapomene vypnout na produktu z roku 2017..), úspora práce

► hromadné změny na různé funkce product managementu našeho řešení - vlastnosti, dokumenty, obrázky, popisy, kategorie atd.
PŘÍNOS: rychlost práce, eliminace chyb

► kopírování karet pro veškeré parametry
Zkopíruje vč. všech obrázků, dokumentů, kategorií – můžete vybrat které nebo zkopíruje všechny
PŘÍNOS: rychlost práce, eliminace chyb

► možnost libovolné cenotvorby (veškeré myslitelné druhy slev, vč. množstevních dle odběru, cenové akce nebo naprosté speciality apod.) s možnou automatizací přepočtů (např. jednotlivých ceníků proti nákupnímu ceníku)
Možnost odlišné cenotvorby v informačním systému a na různých eshopech. Např. standardní eshop má určitou cenu a luxusní eshop zaměřený na movitější klientelu má vyšší cenu.
PŘÍNOS: rychlost práce, eliminace chyb, více pobídek pro zákazníka, lákavější obchodní program > větší tržby

integrovaný HTML editor pro popisy produktů, popř. i jiných textů
PŘÍNOS: rychlost práce, eliminace chyb editace popisů produktů, kategorií apod. vč. textů formátovaných pro web v HTML přímo z Heliosu:


► kontrolní sloupce pro rychlou orientaci a zjištění, jestli některý produkt nemá chybu – např. počet obrázků, parametrů, kategorií u daného zboží na eshopu, počet variant, počet objednání z eshopu, apod.
PŘÍNOS: rychlost práce, eliminace chyb

► řízení dostupnosti produktů – textové dostupnosti, virtuální dostupnosti (může být různé pro různé úrovně uživatelů- VIP uživatel uvidí reálný stav skladu, obyčejný uvidí jen, že je více než 20ks)
PŘÍNOS: konkurenční výhoda

► řízení příplatků, zpětných bonusů, marketingových akcí, atd.
Všechny možné „udělátka“, na které si vůbec pomyslíte, nebo třeba evidence nedokončených košíků
PŘÍNOS: konkurenční výhoda

 

SPRÁVA ESHOPU:

 kompletní správa eshopu v informačním systému

propojení veškerých dat on-line nebo ve velmi krátkých intervalech (do 5ti min) - přenos pouze změn, v noci (nebo v jiném intervalu) možná kompletní synchronizace

► správa a nastavení neomezeného počtu eshopů z jednoho místa
PŘÍNOS: levnější provoz nové propojení na další eshop u nás není další placená služba, rychlé nasazení dalšího eshopu (jen se nakliká nové nastavení), rychlá obsluha (z jednoho místa vypnu třeba tisíc produktů na dvaceti eshopech)

►  logovací prostředí (datový můstek) zobrazený přímo v informačním systému
Dokáže zjistit, kdy se co přeneslo, kdo co zadal a změnil a jaký důsledek na eshopu to mělo

 • extrémně výkonná datová pumpa – jsme schopni přenášet stovky tisíc karet (kompletní synchronizace všech údajů z kmenových karet a návazných tabulek!) během několika minut
 • lze z něj sledovat např. jaké doklady v informačním systému vznikly, dohledat kdy byla položka založena do eshopu, kdy ji byla změněna cena, kdy se daný odběratel zaregistroval, kdy si založil nové odběrní místo nebo změnil tel. kontakt 
 • kontrolní mechanismy – logické i programové kontroly – např. kontrola na součet cen položek, zakázaná organizace, apod.,

PŘÍNOS: pro celé logovací prostředí: konkurenční výhoda – zákazník vidí aktuální informace i při obrovském množství produktů, eliminace chyb, eliminace ztráty zákazníka, např. pokud bychom neměli tento log a došlo k výpadku spojení při přenosu objednávky, tak objednávka by se neimportovala a obsluha by ji nevyřídila = zákazník odchází

► import objednávek do datových struktur dle přání zákazníka – došlé objednávky, expediční příkazy, nabídky, výdejky nebo vlastní datové struktury, dtto. např. dostupnosti, ceny apod.
PŘÍNOS: tohle umí skutečně jen pár firem v ČR dobře, a my navíc to umíme konfiguračně – není žádný zákaznický požadavek, který bychom neuměli správně vyřešit

► napojení feedů dodavatelů přímo do HeO
PŘÍNOS: lepší správa produktů, nevadí ani velké množství dat

► možnost řešení poptávek a reklamací 
PŘÍNOS: konkurenční výhoda, automatizované zpracování = úspora času


MNOHO OVĚŘENÝCH NÁVAZNÝCH ŘEŠENÍ:

► řešení setů

► 2+1 zdarma, dárků ke zboží

► načtení eshopové objednávky přímo do prodejky (pokladního prodeje)

► automatizace obchodních a nákupních procesů

► automatická rezervace zboží při importu objednávky z eshopu (zboží je rezervováno pro konkrétního zákanzíka z konkrétního skladu a nelze jej prodat nikomu jinému, rezervace na určitý termín - tzn. před daným termínem není zboží rezervováno, před expedicí již ano)

► automatické vystavení a odeslání zálohových faktur + automatické napárování na následnou platbu

► identifikace platby z platební brány a její online načtení do informačního systému

► poptávkové řízení u dodavatele s návazností na založení produktu a cenotvorbu

► identifikace stavu objednávek a jejich aktualizace na eshopu (např. zboží rezervováno do termínu…, zásilka připravena k vyzvednutí apod.)

► reporting pro řešení i návazností e-commerce, např.:

 • jaké tři produkty se nejvíce prodávají s produktem xy ve 36. týdnu tohoto roku s porovnáním s 36. týdnem minulého roku, kolik zboží z eshopových objednávek si na prodejně reálně zákazníci vyzvedli a jaké si k tomu na prodejně dokoupili
 • informace o nedostupnosti zboží
 • pokud je produkt ve více kategoriích, identifikace z jaké kategorie se více objednává


spojení dat z informačního systému s daty z leady.cz, Merk, Google Analytics, apod. (import přímo do informačního systému)
PŘÍNOS: konkurenční výhoda, úspora času, lepší pobídky pro zákazníky

 

FRONTEND ESHOPU, aneb, kdo nemá rád anglické názvy tak je to "ksicht" eshopu :)

 extrémně rychlé jádro s nadstandardním zabezpečením proti útokům
PŘÍNOS: vysoká provozuschopnost = spokojenější zákazník

► připravené pro individuální úpravy
PŘÍNOS: konkurenční výhoda, větší tržby

► možnost práce bez online připojení k Helios Orange
PŘÍNOS: vysoká provozuschopnost = spokojenější zákazník

► synchronizace dat online i při stovkách tisíc produktů
PŘÍNOS: vysoká provozuschopnost = spokojenější zákazník

► sběr marketingových dat o zákaznících, produktech a službách
PŘÍNOS: konkurenční výhoda, větší tržby

► přehled objednávek a faktur včetně jejich aktuálních stavů a případného příznaku stornování apod.
PŘÍNOS: konkurenční výhoda

► zobrazení dostupnosti produktu nejen jednou hodnotou, ale i pro jednotlivé sklady (vč. externích/dostupnosti dodavatelů)
PŘÍNOS: konkurenční výhoda, větší tržby

► mnoho modulů pro B2C i B2B segment, např.:  

 • napojení na eBay Máme možnost napojení přes eBAY API i přes eBAY MIP (různá rozhraní eBay) 
 • dealerský objednávkový systém - systém pro B2B zákazníky i interní obchodníky, vč. zadávání objednávek, zobrazení obchodnických přehledů, CRM) 
 • nabídky pro B2C zákazníky (tvorba nabídky, odeslání, možnost objednat nabídkové položky ap-od.)
 • řešení předobjednávek/kontraktů a jednotlivých odvolávek (datová základna v HeO)   
 • inteligentní filtry (např. výběr jednoho parametru omezí hodnoty výběru druhého parametru) 
 • a desítky dalších – pokryjeme veškeré moderní požadavky
  PŘÍNOS: konkurenční výhoda, větší tržby

► Možnost korektního zakládání skladových karet na eshopu a jejich založení v informačním systému ( pro účely b2b práce, poptávky po produktech, které v ERP neexistují)

 

GARANCE! GARANCE! GARANCE! FULL SERVIS!

Obvykle to bohužel zákanzíci při koupi podceňují, tak s námi nemějte obavy ani v této oblasti :-)

V rámci implementační smlouvy na řešení na straně HeO, eshopu i ve smlouvě o systémové podpoře garantujeme:

 • dodržení harmonogramu při poskytnutí plné součinnosti a respektování našich pokynů 
 • jednotný hotline 
 • reakční časy na chyby dle závažnosti, reakční časy na požadavky
 • v případě chyby přenosu objednávky či registrace bude online v mezidatabázi o chybě záznam a o této skutečnosti bude emailem informována Vaše obsluha
 • dohled nad řešením v rámci údržby   
 • garance funkčnosti řešení 99,99 % času  (1x ročně potřebujeme vyměnit router..)

 

Produktový list HElios eSHop - ke stažení ZDE

Návazná řešení (vyhodnocení e-commerce, marketingové nástroje) - ke stažení ZDE

Web používá cookies více informací.