Kdo je Saperta?

Tým špičkových programátorů, konzultantů, projektových manažerů, kteří se věnují informačním systémům, eshopům, firemním procesům a školením

19 let na trhu
Více než 100 implementací
Zkušenosti se 4mi informačními systémy
Více než 30 vlastních modulů a nadstaveb

SAPERTA s.r.o. vznikla již v roce 2000. Od počátku hlavními činnostmi společnosti bylo vedení účetnictví a účetní a daňové poradenství, ale také implementace informačních systémů – nejdříve to byl vlastní účetní systém, v pozdější době to byl informační systém HELIOS

Naši programátoři a konzultanti mají za sebou přes sto implementací informačních systémů pro malé, střední i velké podniky (v tomto případě Helios Green).

Saperta dokáže nasadit optimální řešení jak v malé, tak i velké firmě, výrobní či obchodní.

Ze zkušeností z různých oborů a systémů vytvořili mnoho vlastních řešení, které rozvíjejí standardní funkce Helios Orange a posunují jej na zcela novou úroveň. Zároveň náš tým dokáže poradit se záležitostmi i mimo software - zejména navrhovat procesy ve firmě.

Jsme schopni nasadit e-commerce řešení a propojit jej na informační systém, vyvinuli jsme velmi sofistikovaný ekosystém (spojení eshopu a Helios Orange), který splní i ty nejnáročnější požadavky.

Vyvinuli jsme vlastní dospělý reportingový nástroj a řadu modulů, které zásadně šetří práci uživatelům.

Školíme manažery jak řídit firmu s informačním systémem.

Web používá cookies více informací.