PŘEHLED NADSTAVEB SAPERTA

Za 18 let konzultací, vývojů na míru a nasazování informačního systému Helios Orange jsme vytvořili ověřené postupy a řešení, která opravdu fungují.
Přinášíme malým a středním firmám extrémně efektivní nástroje, které mají gigantické firmy s tím rozdílem, že naše řešení nestojí velké miliony, ale naprostý zlomek ceny takových řešení.

Díky našim nadstavbám a eshopům můžete ovládat firmu mnohem efektivněji, levněji a s větším přehledem.

Řešení od Saperty jsou parametrizovatelná, uživatelsky konfigurovatelná. Informační systém tak lze rychle a levněji přizpůsobit změnám či novým požadavkům uživatelů a firma může pružněji reagovat na zrychlující se dynamiku trhů a výrobních technik. ​

Tiskový a mailový automat dokladů

Zajistí kompletní odbavení dokladů a automatizace činností, které v logice HeO nejsou vyžadovány zadat uživatelem. Může zajistit vygenerování dokladu, realizaci, vytisknutí na dané tiskárně, export do pdf, odeslání na danou skupinu kontaktů – toto lze relizovat na základě např. změny stavu u objednávky.
Videoprezentace: https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=hH43XBDtuG4 

Saperta Business Intelligence - reporting nové generace přímo v Heliosu

Saperta Business Intelligence je modul přímo v Helios Orange. Umožňuje použít veškerých nástrojů Heliosu - seskupování, třídění filtrace, apod. Pro základní dimenze umí navázat do přehledu jakýkoliv další údaj z návazných číselníků (organizací, zakázek, nákladových okruhů, zaměstnanců, účetnictví, skladových položek apod.) Není třeba řešit způsob zpětného napojení výsledku reportingu do HeO.

Dokážeme evidovat, napočítávat a vyhodnocovat veškeré informace zavedené v systému – tzn. jakékoliv uživatelské atributy, sloupce, tabulky apod. Můžete skládat složité reporty a ukazatele vyhodnocovat dle různých dimenzí (tzn. vývoje ukazatele lze hodnotit dle hodin, dnů, měsíců roku, seskupené dle středisek, dle regionu, apod.)

Garantujeme:

  • Jednoduchost a srozumitelnost pro uživatele
  • Dostupnost pro každou organizaci používající Helios Orange v ČR a SR
  • Velmi rychlé nasazení modulu 
  • Více jak 50 předpřipravených reportů v rámci instalace
  • Zaškolení uživatele během jednoho dne

Videoprezentace: https://www.youtube.com/watch?v=9i1NfzQYpq8

Produktový list Saperta Business Intelligence - ke stažení ZDE

Web používá cookies více informací.